Dodano: 2023-08-10
WallDecor
Domena: https://walldecor.pl/
Adres: Wał Miedzeszyński 604a
Kod pocztowy: 03-994
Miejscowość: Warszawa
Tel: 222702181
Opis:

Jednym z najlepszych sposobów na odświeżenie wnętrza, nadanie mu nowoczesnego, niepowtarzalnego wyglądu, jest zainwestowanie w najwyższej jakości elementy wykończeniowe proponowane przez przedsiębiorstwo WALLDECOR. Firma sprzedaje produkty rozpoznawalnych w branży producentów, między innymi marki Casadeco, Khroma, Cole&Son, Harlequin, Arte, Mardom Decor, Creativa.

Asortyment zawiera lamele dekoracyjne. Artykuły są wykonane z trwałego, odpornego na wilgoć i uszkodzenia poliuretanu. Nadają się do montażu nie tylko we wnętrzu budynku, ale i na zewnątrz, np. na tarasie lub balkonie. Proponowane modele występują w kilkunastu kolorach. Sklep oferuje także sztukaterię, tapety, fototapety, farby dekoracyjne.

Firma jest przygotowana na realizację nawet bardzo dużych zamówień w krótkim czasie, które pochodzą od pracowni architektonicznych. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że przedsiębiorstwo chętnie podejmie stałą współpracę z architektami. Mogą oni liczyć na atrakcyjne rabaty.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)SKOJARZONE W OKOLICY


sample74

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

sample74

TanieMilitaria.pl

Warszawa

sample74

Paul Dental Centrum Stomatologii

Wołomin