THINK Sp. z o.o.
Domena: http://think.pl/
Adres: Rubież 46
Kod pocztowy: 61-612
Miejscowość: Poznań
Tel: +48 61 62 26 949
Opis:

System klasy WMS pozwala na realizację operacji magazynowych, które dotyczą obrotu artykułami w magazynie i w cyklu produkcyjnym. Umożliwia on zarówno przyjmowanie, jak i wysyłanie produktów. Dzięki połączeniu operacji magazynowych, mających miejsce na przenośnych terminalach, z centralnym systemem, operacje te widoczne są w systemie głównym.

System Think Espiro jest korzystny zarówno z perspektywy właścicieli firm, jak i pracowników. System zarządzania magazynem WMS dla właścicieli firm oznacza m.in. zrezygnowanie z prowadzenia papierowej dokumentacji, znacznie lepsze wykorzystanie powierzchni magazynu oraz zwiększenie wydajności firmy. Dla pracowników wdrożenie Think Espiro wiąże się np. ze stałym dostępem do potrzebnych dokumentów, brakiem konieczności przeprowadzania częstych inwentaryzacji, jak i zmniejszeniem pomyłek, a co za tym idzie, również reklamacji.


  • Użytkownik Konrad Sikorski dodał komentarz 2018-08-21 12:28:38
  • Bardzo dobry ten system jest, jestem szefem firmy transportowej i muszę przyznać, że znacznie nam ułatwił ogarnianie całego magazynu.
  • Ocena 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)SKOJARZONE W OKOLICY


sample74

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

sample74

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Poznań

sample74

Ebordi s.c.

Gądki