Rainbow System Polska
Domena: https://rainbowsystem.com.pl/
Adres: Samuela Twardowskiego 11
Kod pocztowy: 01-643
Miejscowość: Warszawa
Tel: (22) 833 76 25
Opis:

Odkurzacz oferowany przez Rainbow System Polska to idealna propozycja dla alergików. Dzięki temu urządzeniu można usunąć nie tylko kurz, ale też roztocza. Co ciekawe, istnieje kilka różnych końcówek, w które warto się zaopatrzyć. Na uwagę zasługuje AquaMate. Dzięki niej można usunąć z dywanu trudne plamy. Do ciekawych propozycji należy RainbowMate do czyszczenia mebli tapicerowanych i materacy. Te dwie końcówki z pewnością przydadzą się osobom zmagającym się z alergią.

Standardowe dodatki do odkurzacza (m.in. szczotka podłogowo-ścienna, worek do wietrzenia pościeli) umożliwiają dokładne wysprzątanie domu. Można się o nich dowiedzieć więcej na stronie online.

Odkurzacz piorący dla alergików wyposażono we filtr wodny. Jeżeli urządzenie ma działać tak, jako powinno, powinien on być wymieniany - najlepiej co 5 lat. Firma zajmująca się dystrybucją odkurzaczy zapewnia dostęp do autoryzowanego serwisu. Fachowcy nie tylko usuwają usterki, ale też czyszczą urządzenie i sprawdzają je pod kątem technicznym.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)SKOJARZONE W OKOLICY


sample74

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

sample74

TanieMilitaria.pl

Warszawa

sample74

Paul Dental Centrum Stomatologii

Wołomin