Dodano: 2023-12-24
TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl
Domena: https://jarajto.pl/
Adres: Podanin 50
Kod pocztowy: 64-800
Miejscowość: Chodzież
Tel: +48883883259
Opis:

Sklep internetowy działający pod adresem jarajto.pl oferuje swoim klientom różnego rodzaju wyroby konopne i wiele innych produktów. Artykuły pochodzą od różnych producentów, między innymi marki Slavic, Green Out, Hempmont, Dr Greenlove, Remo, Unilite.

Oferta obejmuje bongo w wersji szklanej, lodowej oraz z dyfuzorem i filtracją. Poza tym konsumenci mogą zamówić cybuchy, przejściówki do nich, bletki standardowe i smakowe, filtry, lufki szklane, akrylowe, silikonowe, młynki, zwijarki, wagi jubilerskie, zapalniczki oraz olejki CBD o różnej pojemności i zawartości THC. W asortymencie dostępny jest również vaporizer. Paczka zawiera instrukcję jak palić wkład oraz czyścić urządzenie. Przedsiębiorstwo sprzedaje modele stacjonarne oraz przenośne. Do użytkowania sprzętu nie jest potrzebna zapalniczka.

Warto zaznaczyć, że sklep zajmuje się także obsługą klientów hurtowych. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z pracownikami. Pytania należy przesyłać poprzez formularz na stronie internetowej.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)SKOJARZONE W OKOLICY


sample74

THINK Sp. z o.o.

Poznań

sample74

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań

sample74

Tuczyńska TŁUMACZENIA

Poznań