Dodano: 2021-12-10
MIL-TRANS WALDEMAR MILCZAREK
Domena: https://wypozyczkamper.pl/
Adres: Czapskiego 46
Kod pocztowy: 09-500
Miejscowość: Gostynin
Tel: +48 500 74 20 20
Opis:

Przedsiębiorstwo MIL-TRANS Waldemar Milczarek oferuje komfortowe, świetnie wyposażone kampery na wynajem przez cały rok. Pojazdy posiadają kilka miejsc do spania (maksymalnie mieszczą sześć osób), wydzieloną łazienkę, kuchnię z małą lodówką, garnkami, talerzami i sztućcami oraz szafkami na produkty żywnościowe, ubrania i rozmaite akcesoria. Dodatkowo w pojeździe znajduje się miejsce do przypięcia rowerów, schowania mebli ogrodowych, grilla, walizek i innych niezbędnych przedmiotów.

Należy zaznaczyć, że kierowca powinien posiadać prawo jazdy kategorii B od minimum pięciu lat. Maszyną można poruszać się na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Osoby zainteresowane mogą w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielem firmy i poznać szczegóły. Pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wynajem kampera jest tani. Na stronie internetowej podany jest cennik oraz wysokość kaucji zwrotnej. Firma jest uczciwa, nie ukrywa dodatkowych kosztów. Warto skorzystać z usług tej sprawdzonej wypożyczalni.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)SKOJARZONE W OKOLICY


sample74

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa

sample74

TanieMilitaria.pl

Warszawa

sample74

Paul Dental Centrum Stomatologii

Wołomin