Dodano: 2019-04-23
JAVAPPA
Domena: https://javappa.com/
Adres: Kozielska 130C
Kod pocztowy: 44-121
Miejscowość: Gliwice
Tel:
Opis:

Z tworzeniem programu komputerowego jest trochę tak, jak z pisaniem tekstu. Jak podkreślają specjaliści od programowania, nie może to być jednak zwykły tekst. Potrzebne jest napisanie specjalnego kodu, w którym będą zaprogramowane wszystkie niezbędne informacje. Komputer będzie mógł wówczas przetworzyć dane w odpowiedni sposób, a aplikacja zachowa się wówczas dokładnie w taki sposób, jak tego oczekuje programista.

Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej na temat tego, jak napisać kod zrozumiały dla komputera, przyda się Państwu kurs Java - wprowadzenie do kursu omawia wszystkie podstawowe pojęcia i składowe tego najpopularniejszego obecnie języka programowania.

Jeśli planują Państwo zacząć tworzyć aplikacje w języku Java, to w pierwszej kolejności musicie poznać słowa kluczowe - Keywords, a także Instrukcje - Statements. Wprowadzenie do kursu online z pewnością to ułatwi. Zbiór słów kluczowych jest dostępny na javappa.com.ożony jest on w porządku alfabetycznym, dzięki temu słowniczek jest bardziej przejrzysty.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)SKOJARZONE W OKOLICY


sample74

Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

sample74

Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

sample74

Księciunio

Lubliniec