Adwokat Arkadiusz Krzemiński
Domena: https://adwokatboleslawiec.pl/
Adres: Dolne Młyny 3
Kod pocztowy: 59-700
Miejscowość: Bolesławiec
Tel: 668005179
Opis:

Nasza kancelaria adwokacka w Bolesławcu to firma prawnicza, w której adwokaci świadczą różnorodne usługi prawne na rzecz klientów. Oto ich główne aspekty:

  1. Doradztwo prawne: Kancelaria adwokacka oferuje klientom wszechstronne doradztwo prawne. Adwokaci pomagają klientom zrozumieć ich prawa i obowiązki, wyjaśniają skomplikowane aspekty prawne i dostarczają informacje niezbędne do podjęcia świadomych decyzji.

  2. Reprezentacja prawna: Kancelaria reprezentuje klientów w sądzie i przed innymi instytucjami prawnymi, w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, handlowych i innych.

  3. Pomoc w sporach i negocjacjach: Adwokaci pomagają w rozwiązywaniu konfliktów i sporów. Mogą działać jako mediatorzy, negocjatorzy lub doradcy w trudnych sytuacjach, aby osiągnąć porozumienie między stronami.

  4. Obrona w sprawach karnych: Oferują obronę prawna w sprawach karnych.

  5. Obsługa klientów korporacyjnych: Adwokaci specjalizują się w obsłudze klientów korporacyjnych, pomagając firmom w rozwiązywaniu problemów prawnych, sporach handlowych, tworzeniu umów i przestrzeganiu przepisów.

  6. Pomoc prawna dla rodzin: Oferują usługi z zakresu prawa rodzinnego, w tym w sprawach rozwodów, opieki nad dziećmi, alimentów i adopcji. Pomagają rodzinom rozwiązywać trudne sytuacje.

  7. Wsparcie w transakcjach nieruchomościowych: Adwokaci pomagają klientom w zakupie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)SKOJARZONE W OKOLICY


sample74

dlahotelu24.pl

Jelenia Góra

sample74

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław

sample74

Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska

Wrocław