Dodano: 2018-09-22
Zielony Pomponik
Domena: https://zielonypomponik.pl/
Adres: Graniczna 24
Kod pocztowy: 64-000
Miejscowość: Kościan
Tel: 533 850 914
Opis:

Szeroki wybór elementów dekoracyjnych do przyjęć - w tym na przykład akcesoria urodzinowe dla dzieci - poleca swoim klientom sklep internetowy o wdzięcznej nazwie Zielony Pomponik. 

Firma ta posiada naprawdę spory asortyment praktycznych produktów, dzięki którym organizacja przyjęcia (na przykład urodzinowego) będzie banalnie wręcz prosta. Oprócz naprawdę przystępnych cen sklep jest w stanie zagwarantować swoim klientom bardzo szybki czas dostawy - klient nie musi zatem czekać zbyt długo na zamówione przez siebie produkty. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zajrzenia na stronę internetową tego niezawodnego w swojej dziedzinie sklepu - znaleźć ją można pod adresem zielonypomponik.pl. Na tej witrynie można także składać konkretne zamówienia, jak również skontaktować się z przedstawicielami firmy. 


  • Użytkownik yoshapan dodał komentarz 2019-03-25 14:31:20
  • Dzięki temu, co sprzedaje sklep Zielony Pomponik mamy możliwość uświetnienia urodzin: czy to dziecka czy osoby dorosłej. Akcesoria imprezowe, które tam zakupiłem, bardzo przypadły do gustu wszystkim uczestnikom party.
  • Ocena 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)SKOJARZONE W OKOLICY


sample74

THINK Sp. z o.o.

Poznań

sample74

LING PROJECT

Poznań

sample74

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań