Dodano: 2019-05-18
Rockice
Domena: https://rockice.pl/
Adres: Grudzieniec 12
Kod pocztowy: 60-601
Miejscowość: Poznań
Tel: 618437688
Opis:

Marzysz o tym, by nauczyć się wspinać przynajmniej po ściance, a najlepiej po górach? Długa droga przed Tobą — warto zatem sięgnąć po profesjonalną literaturę, która pomoże Ci zgłębić tajniki tej niezwykłej pasji. Można też skorzystać z rad i wiedzy doświadczonych instruktorów, którzy dadzą cenne wskazówki. Dzięki temu dowiesz się, czym są repsznury, pętle, taśmy, liny dynamiczne, jak i mnóstwo innych akcesoriów wspinaczkowych.

Kiedy już poczynisz pierwsze kroki, będziesz mógł w końcu zainwestować w profesjonalny sprzęt, dzięki któremu pojawi się szansa, byś mógł wspinać się po ściankach i skałach, stanowiących większe wyzwanie. Jeśli natomiast szukasz sklepu, w którym znajdziesz taki asortyment, to powinieneś zajrzeć na stronę rockice.pl. Odkryjesz tam wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria dla miłośników wspinaczki.

Dostępny na stronie asortyment został stworzony z produktów renomowanych producentów. Dzięki temu, inwestując w sprzęt z tego sklepu, można być pewnym najwyższej jakości. To zaś przekłada się nie tylko na wyższą funkcjonalność czy komfort użytkowania, ale też wytrzymałość.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)SKOJARZONE W OKOLICY


sample74

THINK Sp. z o.o.

Poznań

sample74

LING PROJECT

Poznań

sample74

Kaskada Hotel&Restauracja

Poznań