"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka
Domena: https://www.oliwiadrobnicka.pl/
Adres: Pułaskiego 17
Kod pocztowy: 40-276
Miejscowość: Katowice
Tel: 505 076 484
Opis:

Nie możesz poradzić sobie z wykończeniem łazienki? A może nie masz pomysłu na kuchnię? Chcesz, aby profesjonalista wykonał projekt całego mieszkania? Pracownia architektoniczna Oliwii Drobnickiej zajmuje się tworzeniem projektów od kilku lat. Na swoim koncie ma samych zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów. Atmosferę każdego wnętrza tworzą nie tylko materiały, faktury i kształty. Decydującą rolę odgrywa tutaj oświetlenie, do którego przy tworzeniu projektów przywiązuje bardzo istotną wagę.

Duży nacisk w każdym projekcie architekt kładzie na funkcjonalność. Pracownia wykonuje projekt wnętrz mieszkania na terenie Katowic. Nie musisz więc się martwić o to, że nie znajdziesz dobrego architekta. Wejdź na stronę oliwiadrobnicka.pl i dowiedz się wszystkich najważniejszych informacji na temat pracowni,  a także zapoznaj się z niektórymi projektami.


  • Użytkownik tacesha dodał komentarz 2019-03-22 14:40:20
  • Usługi tej pracowni architektonicznej to pomocna dłoń w urządzaniu wnętrza mieszkania. Ja mam już dobrze zaprojektowaną kuchnię i salon, może teraz pora na was?
  • Ocena 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)SKOJARZONE W OKOLICY


sample74

Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

sample74

Marielou

Sosnowiec

sample74

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Rybnik