Dodano: 2017-11-24
Meritum Centrum Medyczne
Domena: https://www.chirurgia-plastyczna.eu/
Adres: Mikołaja Kopernika 28
Kod pocztowy: 72-400
Miejscowość: Kamień Pomorski
Tel: +48 91 382 35 60
Opis:

Kompleks małego biustu jest jednym z największych problemów niektórych kobiet. Doskonale znają je specjaliści, tworzący zespół świetnych fachowców w Meritum Centrum Medycznym. Codzienna walka z niedoskonałościami ciała to dla nich rutyna. Jednak mimo tego potrafią oni znaleźć czas dla pacjenta i sprawić, by poczuł się on komfortowo i bezpiecznie. Indywidualne podejście oraz przyjazna atmosfera budują w każdej kobiecie zaufanie do lekarza.

Kobiety niezadowolone z wielkości swoich piersi bardzo często decydują się na powiększanie biustu. Użycie implantów poprawia jego wygląd, symetrię, kształt oraz wielkość. W atrakcyjnej cenie zabiegu zawiera się znieczulenie, operacja, implanty z dożywotnią gwarancją, 1-2 dniowa hospitalizacja, dwie konsultacje lekarskie, a także leki i opieka medyczna. Oszałamiające efekty tego zabiegu można zobaczyć na przykładowych zdjęciach zamieszczonych na stronie internetowej kliniki.


  • Użytkownik Dominika Laskowska dodał komentarz 2018-05-24 12:13:26
  • Jak ktoś chce poprawiać swoją urodę za pomocą skalpela to proszę bardzo. Ja nie zamierzam powiększać sobie biustu, chcę być w 100% naturalna.
  • Ocena 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)SKOJARZONE W OKOLICY


sample74

Kreator Finansów

Szczecin

sample74

FCE.PL

Nowogard

sample74

StyliJa

Koszalin